Căutare site

Kit transmitator si receptor activ de semnal - OF-20K1VT/R

Status stoc: in stoc
Garantie: 12 luni

Kit transmitator si receptor 1 canal video (1V↑), pe FIBRA OPTICA, Single Mode Fiber, maxim 20km, conector FC
527 RON
Detalii

Kitul format din transmitator si receptor pentru 1 canal video (1V↑), pe FIBRA OPTICA, este un produs de dimensiuni mici si este usor de instalat. Foloseste tehnologiile de digitalizare a semnalului video si de transmisie prin fibra optica pentru a realiza transferul in timp real a unui semnal video de o calitate inalta, necompresat prin Single Mode Fiber. Este solutia perfecta pentru transmiterea semnalului video pe distante mari, de pana la 20km. Astfel este ideal pentru supravegherea video a diverselor obiective intinse pe suprafete mari.

Caracteristici Video/Audio

Video

  • Intrare semnal Video: 1 x tip composite (BNC), semnal 1Vv-v, impedanta 75ohm
  • Encodare 10bit, fara pierdere calitate
  • Compatibilitate automata cu formatatele video PAL/NTSC/SECAM
  • Toate interfetele au protectie impotriva traznetelor
  • Indicator de stare prin LED, ofera informatii despre starea de functionare.
  • Nu necesita configurare si este usor de instalat

Acces, Control, Conectica

Retea

  • Interfata optica: 1xFC (SC/ST optional)
  • Model Fibra Optica: single mode
  • Lungime de Banda: 1310/1550nm
  • Tipuri Fibra Optica: 9/125single mode
  • Rx sensibilitate: -30 dBm
  • Distanta Transmisie: 20 km maxim
  • Putere: -10~3 dBm

Conectori, Interfete

  • Video: Intrari: 1 x BNC
  • Interfata optica: 1xFC (SC/ST optional)

Altele

Conditii functionare

  • Temperatura pentru functionare: -35 ~ +70 grade C
  • Umiditatea maxima necondensata: 95%
  • Sursa de alimentare: 5Vcc cu 1A
  • Consum: <4 W

Informatii logistice

  • Conținut pachet: 1 x Transmitator, 1 x Receptor, 1 x Alimentator 5Vcc, 1 x Manual de utilizare
  • Dimensiuni produse: 105mm(Latime) * 104mm(Adancime) * 28mm(Inaltime)
  • Greutate: 600 gr.
  • Garanţie: 12 luni

Aplicatii recomandate

  • aplicatii industriale, aeroporturi, suprafete intinse
  • depozite, fabrici, silozuri
Caracteristici Etichete Opinii utilizatori Questions (0)
Cumpărate în mod frecvent împreună

Cumpărătorii acestui produs, au achiziționat și:

Back to top